Děsivá předpověď

Charley „Boomer“ Baxter (Eriq LaSalle) je hlavní odstřelovač v lomu. Po běžném odpálení nálože se však stane něco nečekaného. Okolí se začne propadat a vypukne zemětřesení, které se velmi rychle rozšiřuje.

Amy Laneová (Brittany Murphy), odbornice na seismologii, je na konferenci. Doprovází ji manžel Dan Lane (Justin Hartley) a její dcerka. Dr. Mark Rhodes (Bruce Davison), uznávaný odborník a rodinný přítel, pozve Amy na pódium, kde má přednést svou vizi budoucího vývoje. Během její přednášky se však zemětřesení, které začalo v lomu při odstřelování, dostane i sem. Všichni jsou vyděšení, nikdo nechápe, co se děje. Amy a dr. Rhodes jsou povoláváni do epicentra dění, manžel Dan s dcerkou odlétají vrtulníkem domů. Srazí se však s malým sportovním letadlem a havarují. Dan a dcerka jako zázrakem přežijí.

Dr. Rhodes a Amy přijdou na způsob, který by mohl zastavit šířící se zemětřesení. Pomoci mohou satelity. Vyšlou k zemi elektromagnetický výboj a katastrofu zastaví. Pokus však nevyjde a zemětřesení se šíří dál.

Délka: 90 min
Země: USA , 2009

5 hlasů